Maksem; 1982 yılında mekanik üretim, endüstriyel kaplama faaliyetleri ile iş dünyasında yerini almış olup ilerleyen yıllarda fotokopi/yazıcı sektöründe de hizmetler vermeye başlamıştır. Bugün geldiğimiz noktada faaliyetlerimizi iki ana grupta toplamaktayız.

 

 

Fotokopi/Yazıcı Sektörü:

 

Mecidiyeköy/İstanbul’daki merkez ofisimizde yedek parçalardan dolum ürünlerine, tonerden mürekkep ürünlerine sektörün ihtiyaç duyabileceği tüm ürünlerin satışını gerçekleştirmekteyiz. nanoPRINT® markası ile dünyanın önde gelen üreticilerinin yüksek standartlardaki ürünlerini sektör ile buluşturarak önemli bir yer edinmeyi başardık. Maksem.net Bayi Portalı üzerinden hesap açarak yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlara temin edebilir, sorunsuz ürünler ile müşteri memnuniyetinizi en üst seviyede tutabilirsiniz.

 

 

Endüstriyel Kaplama Sektörü:

 

Üretim faaliyetlerimizi Gaziosmanpaşa/İstanbul’daki tesisimizde gerçekleştirmekteyiz. Tesisimiz; talaşlı imalat, endüstriyel kaplama (Kauçuk, Teflon®) alanlarında hizmet vermektedir. Başlıca üretim kalemlerimiz; muhtelif PPR boru kaynak makina parçalarının üretimi, otomotiv, kalıp, tekstil, gıda/ambalaj, havacılık sektörlerinde çeşitli endüstriyel ekipmanların Teflon® ve kauçuk kaplama hizmetleri olarak özetlenebilir. Ürünlerimiz, 60’ın üzerinde ülkede kalitesiyle ülkemizi başarıyla temsil etmektedir.

 

40 yıla yaklaşan tecrübemiz ve müşteriyi merkezde tutan yaklaşımımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.